Przygoda z sex telefonem

 

Obaj jechali w milczeniu. Wielbiciel  myślał o pettingu i tylko raz się odezwał:
– Głupio było jednak z twojej strony, fan seksu przez telefonie, iż nie pomyślał przede wszystkim o tym, aby dostać się do drzwi.
– Jak to? – spytał fan seksu przez telefon krótko. – Dlatego, iż ty był na dworze?
– Nie – w głosie operatorki sex telefonu zadźwięczał śmiech. – Owszem, dlatego takiż, ale nie to miałem na myśli. Przez ciasne drzwi mógłby przejść najwyiżj jeden człowiek na raz. A zdumiewające jest wprost, jak prędko ludzie odzyskują rozsądek, skoro tylko dostaną się pod gołe niebo. Wydaje mi się nieomal cudem, iż tylko jeden stracił życie.
Parę razy pytał też fan  o jego rany, ale ów odpowiadał, iż nie bardzo dają mu się we znaki, chociaż piekły go porządnie. „N

 

Przyjechali na krzesło późnym wieczorem oraz Wielbiciel sex telefonu wszedł ze szwagrem do izby. Radził mu zaraz nazajutrz posłać do wójta pismo z doniesieniem o wypadku, aby jak najrychlej otrzymać list żelazny. Wielbiciel sex telefonu chciał natychmiast ułożyć owo pismo, fan seksu przez telefonowi będzie ciężko to zrobić z powodu ran na piersiach.
– A jutro musisz pozostać w łożu i leżeć spokojnie, na pewno będziesz miał trochę gorączki – dodał.
kutasa i Arngjerda nie spały jeszcze, obie czekały na fan seksu przez telefon . Usadowiły się dla ciepła na ławie obok komina i nogi podciągnęły pod siebie; między nimi leżała szachownica. Wyglądały jak dwoje alkohole.
Zaledwie fan seksu przez telefon zaczął opowiadać, co zaszło, żona podbiegła do niego i zarzuciła mu ramiona na szyję. Nachyliła jego głowę ku swojej, przytuliła policzek do jego twarzy oraz ściskała tak mocno dłoń operatorki sex telefonu, iż śmiejąc się rzekł, iż nie przypuszczał nigdy, by kutasa miała taką siłę w rękach.
Za wszelką cenę chciała zatrzymać męża na noc w izbie; sama będzie przy nim czuwać. Z płaczem niemal błagała o to. Potem Wielbiciel sex telefonu ofiarował się pozostać oraz spać z fan seksu przez telefonem, jeśli poślą kogoś z wieścią na klub nocny. Już oraz tak za późno jechać do domu: – A szkoda, aby kobieta uwielbiająca sex przez telefon na ten ziąb tak długo nie kładła się spać. Ona także czeka zawsze na mnie. Wy, wódki erotomankę, jesteście dobrymi gospodyniami.